CTTON

Kam je to bezpečné psát citlivé věci?

Psát citlivé věci do nějakého deníku nebo to lze i na pc?

Odpovědi
Drap

Kamkoli. To záleží jen na tobě.

Justin1

Tu volbu kategorie (Daně) jsem nepochopil.

Psal bych to na počítači v textovém editoru, který umí chránit text heslem. Volil bych silné heslo. Kdyby mi tato ochrana nestačila, zabalil bych vzniklý soubor do archivu chráněného ještě jiným silným heslem, potom bych soubor zlikvidoval nějakou aplikací pro skartování souborů a nechal bych si jenom ten archiv.

Tomáš1234

To je otázka osobních preferencí. Já osobně bych volil online formu, je to přecijen lépe skladné :)

Jinak pár tipů na privátní deníčky najdeš třeba tady:
https://www.fre­emake.com/blog/top-5-free-websites-to-keep-diary-online/