NikolkaCZE

kadeřnice v praze

zdravím, mám takový problém měla jsem svoje vlásky blond jak mam tady na fotce a včera jsem si koupila blond barvu od loreal a chytlo mi to do hněda nevím jak to…Potřebuju to stáhnout zpátky na blond. Vím že budu mít zničené vlasy ale to je mi jedno potřebuju to zpátky nevíte jak to zesvětlit? Nebo nějakou schpnou kadeřnici v Praze a okol poradit. Děkuji.

Odpovědi
anonym

nevím co s tím, ale moje mamka je kadeřnice na praze 10 a je jedna z nejlepších, češe i jednu zpěvačku a tu a tam za ní dojedou i třeba z anglie se nechat učesat. Ale to už asi jenom vyjímečně, ale mohu potvrdit, že její zákazníci jsou velice spokojení atd… jestli máš zájem, tady je její vizitka a můžete se objednat :) http://img.jan­forman.com/?id=ma­minavizitka268mj­.png