AAAAAAAAA

K čemu vedou fyzickogeografické faktory a jak odstranit překážky chudých států, aby se mohly rozvíjet??

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak nečekej a zadej si to do vyhledavače

Další odpovědi
Terryle

Případně otevři atlas, podívej se na mapy, kde leží nejchudší země – a zamysli se, co mají společného. Jsou tam úrodné půdy, nebo pouště a hory? Je tam hodně nebo málo řek? Jak často tam prší? Je tam nějaký nerostný bohatství?
Až najdeš něco, co má hodně z chudých zemí společného, zkus se zamyslet, co by s tím šlo dělat. Je tam moc sucho? Nedalo by se to nějak zavlažovat? Jsou tam moc vysoké hory? Nedaly by se tam pěstovat nějaké speciální plodiny nebo chovat zvířata, případně se zaměřit na turistiku (→ jsou v okolí bohatší země, odkud by mohli jezdit turisté?)

Určitě ti z toho něco docvakne. A i když třeba nepřijdeš na to správný řešení, napiš učitelce, co Tě napadlo a proč. Pokud je to aspoň trošku dobrá učitelka, určitě ocení, žes na to šla po svém a snažila se to vymyslet vlastní hlavou, než to jenom vygooglit.

led

doporučujem:
Fyzickogeografické Revue
http://geogra­fickerevue.blo­guje.cz/index­.php
a bakalársku prácu
http://is.muni­.cz/th/175772/prif_b/ba­kalarska_prace­.txt