dust8

K čemu slouží domek pro hmyz?

Tam se vkládá nějaké krmivo, nebo je to jen jako útočiště před deštěm?

Např. domek pro hmyz sjagger

Odpovědi
Malvína

Prostě jejich domeček, kam chodí hnízdit. Krmivo nevlkládáme, pozorujeme, co všechno dokážou tito tvorové vytvořit za nádheru.

Drap

Domky a hotely pro hmyz se dělají hlavně z důvodů přezimování a možného rozmnožování, dále potom k udržení hmyzu v konkrétní lokalitě. Žádné krmivo, žádné další práce či starosti s tím spojené nejsou.

anonym

Jedno slovo: kopulace.