Avatar uživatele
JájsemRaibek

K čemu mi je negativní test (covid-19) na cestování?

Dnes jsem poslouchal tiskovou konferenci ministra Blatného. Na jeden dotaz odpověděl tak, že není možné dělat testy na konci nemoci (při ukončení 10denní karantény), jelikož by test prokázal pozitivitu (dokonce až 4 týdny po ukončení). Ovšem po deseti dnech již člověk není pro okolí nakažlivý.
Ano, toto odpověděl, a proto se ptám: Pokud jsem prodělal covid-19, nemohu tedy vycestovat? Z logiky věci mi totiž test vyjde pozitivní a necestuji, ovšem pozor, přeci nejsem pro okolí nakažlivý. Takže jak?
Prosím nekomentujte Blatného, zajímá mě váš názor na věc, děkuji.

Zajímavá 0 před 1161 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Ale no tak, přeci bys nechtěl v tom hledat nějakou logiku. Včera tvrdili tamto, dnes tohle a zítra budou tvrdit něco jiného. A v praxi budou jen přemýšlet, JAK komu „nadělit“ (a komu NE!) a co nejvíce ze situace vytěžit. :)

V „dobré úmysly“ vlády a její „koncepční Covid-politiku“ věří dnes po tom všem snad už jen pěti a méně mozkonuronové brzdy. ;) :D :D

Mně to už dokonce připadá tak, že se nám ÚMYSLNĚ chechtají do xichtu, co všechno si necháme líbit a jakou hovadinu dokážeme sežrat i s navíjákem. Kdyby jen to, oni se najdou i exoti, kteří té tragikomedii TLESKAJÍ a odmítají jakoukoliv kritiku. :(

Tudíž hledat v tom jakoukoliv LOGIKU a odpovídat považuji z výše uvedených důvodů za bezpředmětné.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Podmínky a možnosti cestování se liší podle konkrétních zemí. Koukni sem: https://www.no­vinky.cz/koro­navirus/clanek/jak-koronavirus-pro-cechy-zmenil-rezim-na-hranicich-evropskych-statu-40325031

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Taky neví co mele. Měli jsme AG testy na Slovensko, nikdo nic nekontroloval. Fízli vybírali jen osobáky.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Pepa25

Pokoušel jsem se otázku pochopit, ale nejak to nejde, tak neodpovídám. Také netuším, odkud je informace, že po 10 dnech (od čeho?) člověk není nakažlivý.

před 1160 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek