Pajena

K čemu je snídaně a co se stane když člověk nesnídá?

Nejlepší odpověď
Drap

Snídaně je pro to, aby člověk nebyl hladový. Pokud nesnídá, tak je až do oběda hladový. Obdobné je to se všemi jídly.

Další odpovědi
Edison

Snídaně je nejdůležitější jídlo dne… Občas vynechat.. snad není problém. Ale je třeba si uvědomit, že po spánku tělo potřebuje jisté konkrétní látky, aby mohlo fungovat. Jinak může brzy přijít obyčejná únava. Více by Ti jistě sdělil nějaký nutriční specialista. Já jako laik jen vím, že má podstatný vliv na výkonnost i to, co se kdy jí.

Dochy

Je vhodnější jíst pravidelně a spíše často. Včetně snídaně. Nicméně stravovací návyky jsou různé jak mezi kulturami tak i mezi jednotlivými lidmi.