Rokio

K čemu je postel kromě spaní na ní?

Které má funkce?

Nejlepší odpověď
paul1

Každé ráno v ní s manželkou snídáme a koukáme při tom na TV.

Další odpovědi
michalds

Podle mě i k tomu, aby sis otevřel svoji oblíbenou knížku a mohl sis v ní číst.

jirka F

Některé postele mají i zdvihač všichni jistě znají Homera Simpsona jak říká postel nahoru postel dolů.

agentpv

Aby ses pod ní mohl ukrýt, kdyby k tobě došel bubák.

Drap

Můžeš si na ni i sednout, nebo si můžeš pod ni zasunout kufr.

aliendrone

Postel má MNOHO využití, zkuis třeba do ní zatáhnout ženskou. 😉 😁 Myslím, že by ti to PROSPĚLO. 🙂

Ale JEDNO speciálně pro tebe vypíchnu – slouží i k házení z okna! VÁŽNĚ!
Hele, proč myslíš, že Slavata s Martinicem přežili defenestraci? Jednoduše naštvaní lidé po jejich oknoprůletu se nenamáhali to posichrovat tím, že na po nich vzápetí neletěly ty postele. Kdyby na nich přistály (tenkrát ještě vyráběly postele poctivé, z masivního dubového dřeva), myslím, že by se to neobešlo bez ztrát na životech. 😉 😁 😁

aliendrone

paul1>>> Záviděníhodná aktivita! BTW, nenastřelili jste „troškou snížku“? 😉 😁

Totiž – já bych se s jídlem až do ložnice netahal. Možná bych žral rovnou z lednice, kdyby to bylo pohodlnější, ale ZPŮSOBNĚ si to dám v kuchyni na stůl. Což podávám jako DŮKAZ svých dobrých mravů 😉 a ten kdo řekne prdlajs mravy a že jsem jen línej, tak má ÚPPDKV!!! 😉 😁 😁