Avatar uživatele
pekynka

Jste vposledních dnech taky tak unavení? Je to počasím?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, quentos, Jahoda, anonym, Bumbes před 5024 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Nevím čím to je,ale jsem hrozně unavená. Malá akorát usnula,tak se jdu k ní přitulit,třeba se mi podaří klimbnout aspoň na chvíli,mám pocit,že usnu ve stoje…

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Bumbes

Taky něco takového na sobě pozoruji – jestli to neni tím, že kvůli těm vedrům mi šmakuje víc Staropramen …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
quentos

ano, taky koukám a netuším. Vyskytla se u mě poslední dobou náhle potřeba odpoledního spánku, schrupnu si na hodinku před odchodem do práce a jsem zase fit. Ale je to zvláštní, nikdy předtím mě to nepotkalo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
annas

Dnes nejsem zrovna unavená, zřejmě kvůli tomu, že jsem v noci jakžtakž spala. Včera jsem nemohla udržet otevřené oči, musela jsem se přemáhat a dát si kafe. Myslím si, že počasí „cvičí“ se všemi, ty rozdíly teplot jsou opravdu neuvěřitelné a vyčerpávající.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Já si myslím že to počasím určitě bude taky jsem si na sobě všimla,že jsem v poslední době víc unavená,nemám ted vůbec chut na kávu ale piji více čaje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jerzy

Ja se praveze docela citim zase fit,jakmile prichazi jaro.Podle me je to urcitym zivotnim stylem kazdeho cloveka.Ten kdo kazdy den vstava v 6 do prace,nebo jeste hur ma byt v praci na 6 🙂,tak ta unava na nej pada cely den.Zase na druhou stranu ti znas co delaji z domu,tak maji vyhodu,ze ta unava je tak nezlobi a co se tyce treba pohybu a stravovani,tak je take jine a ta strava je hodne dulezita a ma velky vliv na organismus.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
eva

Taky jsem hrozně unavená a navíc malá ted vstává ráno klidně i před pátou,pak když jde spát v poledne tak s ní taky skoro spím,ale to je pro mě ztráta času,protože je to malý šídlo a přes den s ní nic pořádnýho neudělám a večer když jde spát tak taky s ní usnu,pak jak se procitnu tak rychle vystřelím z postele,pak je mi špatně,dám si kafe at se proberu,rychle uklízím,peru,žeh­lím,píšu se synem úkoly… a pak jdu spát po půlnici a pak zase před pátou vstávám ..... a tak pořád dokola.Tak nevím jestli je to počasím nebo celková únava…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Unavená? cítím se přímo vyčerpaná ale u mně asi věkem!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
oskar

Jé to se mi ulevilo ja myslel,že jsem unavený jenom já a ono je nás víc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Já jsem v poslední době také velmi unavená. Včera večer jsem se vrátila ze 3-denního pobytu v Rožnově pod Radhoštěm. Bylo to tam super a velmi pěkně jsem si to užila 🙂 Město je krásné a lidé tam jsou pohodoví. 🙂 Z toho města jsem si nezanechala jen vzpomínky, ale také velmi hezké zkušenosti. Doporučuji tam zajet. Paráda ;o)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví