Jste ohleduplní k motorkářům ?!

Jak je zřejmé z mé otázky: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-gesto-motorkare , tak já ano a co vy ?!

Hlasujte v anketě

Odpovědi
anonym

ano

marci1

ano

Doplňuji:
Samozřejmě. Přece jen v autě jsme bezpečnější, než motorkář na motocyklu.

honza19hk

ano

Doplňuji:
proč by ne,taky jsem motorkář.

ladaadal

ano

Vzhledem k tomu, že jsem taky motorkář, tak když jedu v plechovce, samozřejmě se snažím být ohleduplný.

cukrar

ano

Jinou odpověď zde ani nenajdete…
ANO.

mosoj

Pro motorkáře snad neplatí dopravní předpisy ? Jezdím podle předpisů tak ať jezdí také . Zatím jich ukázněně moc nevidím ! Ohrožují sebe i ostatní !

Michálek1245

I ty brepto. Já myslím, že se nenajde moc ohleduplnější skupina, než právě jednostopaři motorkáři. To, že je mezi nima pár bláznů, tak to je ve všech skupinách. Dělal jsem u https://bucek­moto.cz/24074-zavazicka-do-riditek a prodával tam různé doplňky a závažíčka do řidítek a podobné věci a dlouho jsem se ve své kariéře nesetkal s tak pohodovou skupinou lidí.