Reganois

Jste někdo zde fanouškem nějakého českého fotbalového klubu? Pokud ano, kterého?

Jak dlouho mu fandíte? A chodíte do ochozů?

Odpovědi
Kepler

Českého ne, jen moravského: každý správný maník fandí klubu Baník! Teď mě to už moc nebere.

elkon

Viktoria Plzeň.

Dochy

Ne. Pokud se dívám na nějaký sport, uvítám když uvidím dobrej zápas. A většinou je mi jedno kdo hraje. OK, v mezinárodních soutěžích samozřejmě jemně upřednostňuju CZ či SK týmy, ale nezhroutím se, když jim to nevyjde. Pokud odehrajou kvalitně, klidně na ně budu hrdej i když prohráli.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.