zjentek

Jsou v Česku kuřata v KFC z Kentucky?

Nejlepší odpověď
seraphico

„Maso firma získává především od společnosti Vodňanská drůbež, patřící do koncernu Agrofert. Část produktů z drůbežího masa odebírá také z Drůbežářského podniku Klatovy.“

Zdroj: https://zpravy­.aktualne.cz/e­konomika/kfc-chce-v-cesku-predstihnout-mcdonalds-sazi-na-samoobsluzne/r~092c3c8­6d3ad11e9858fac1f6b220e­e8/

Další odpovědi
aliendrone

To je jen pro Amíky, Čecháček by po sežrání kuřete z Kentucky měl nejspíše střeva na cucky. ;) :) Ještě nejsme přivyklí na tak moc geneticky upravenou stravu, navzdory tomu, že zloUnie na tom usilovně pracuje. ;) :D :D

cochee

To bys pak asi nezaplatil…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

kelley

KFC je „farnšíza“ – to znamená že podnikatel, co si založí u nás KFC nevozí kuřata z Ketucky, ale používá logo, prodejní a výrobní postupy atd… stejné jako originál KFC. Kuřata a ostatní suroviny jsou místní.