Anonymka.03

Jsou to tehotenske priznaky?

Dobry den omlouvam se za email anonym ale je mi to trapne. Byla jste nektera zvas tehotna a nevedela to? Uz priblizme 2 mesice citim kopance po celem brise..(podbrisek az k zebrum) cca mesic zpet me silene bolely vajecniky a podbrisek trvalo to asi tyden. Priblizne 20× denne citim kopance kdyz dam ruku na bricho citim normalne boulicku. Mam doma jedno rocni dite takze vim co jsou to kopance u miminka a je to prave dost podobne jen tedy mensi rany ms mam kazdy mesic pravidelne spise silnou ale 3–5 dni tvrde brisko mam jak kdy prave spise kdyz citim kopanec a dam tam tu ruku hned tak je tam tvrde a uz mi stoho hrabe :D porad si rikam ze je to pohyb strev ale ze az tak dost casto?pred otehotnenim sem nikdy nic takovyho necitila a k dr. Bohuzel ted momentalne jit nemohu prosim blbe komentare proc atd si nechce nechci rozebirat proc nemuzu k lekari ale jestli ste mela taky nejaka z vas tyto „kopance“ a co to bylo? Jsem stihle postavy mela jsem pred nedavnem 49 kg 170 cm nyni sem ale posledni dobou pribrala ale protoze jsem chtela sama byla sem strasne hubena tak jsem.pribrala o 3kg navic a brisko trosicku mam ale to nepoznam u prvniho tehu neslo videt ze jsem tehotna do 6 mesice Dekuji vsem predem za odpoved

Nejlepší odpověď
ivzez

Máte pravdu, že je trapné se ptát neznámých laiků na to,
na co Vám může odpovědět pouze lékař na základě vyšetření.

Může to být těhotenství, může to být i něco jiného (viz bolest
vaječníků a podbřišku). Ovšem v internetu to nezjistíte.

Nedá se nic dělat, musíte si to nějak
zařídit a osobně se vypravit k lékaři.

Kdybyste uvedla důvod, pro který k němu „nemůžete“,
přijdeme možná na to, jak situaci vyřešit.

Další odpovědi
Drap

Odpoví ti odborník po vyšetření. U každého mohou být příznaky jiné a po netu ještě nikdo neumí vyšetřovat.

Hlada

Není se čemu divit. Při tak extrémní podvýživě se musí každému kroutit střeva tak, jako by ho kopala nejmíň dvojčata.