Avatar uživatele
majki636

Jsou přípravky, které vši a hnidy zabijí ihned po aplikaci? Nebo všechny fungují až cca po třetím použití?

Upravil/a: annas

Zajímavá 0 před 1523 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Účinný má být přípravek Nyda, který zabije vši i hnidy po jednom použití.

Nemohu vkládat odkaz, protože by šlo o reklamu, ta je zde nežádoucí. Když zadáte do Google, najdete víc informací.

Babská rada bez chemie

„Ověřenou babskou radou na vši je ocet. Pořádně jej vmasírujte do vlasů, překryjte potravinovou fólií či igelitem a zabalte do ručníku. Bude to trochu pálit, důležité ovšem je, že vši ve vlasech dlouho nepřežijí. Nakonec vlasy umyjte obyčejným šamponem“

Ještě další rady jsou v odkazu. – pomáhá alpa, slivovice, Tea Trea a teplo.

https://www.wo­manonly.cz/bab­ske-rady-na-vsi-prirodni-cesty-jsou-ucinnejsi-a-levnejsi-nez-chemie/

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
PetaKo

Také jsem za nydu. Když si ho vyhledáš, tak když se podíváš na popis, tak tam píší, že vši nebo hnidy ihned udusí, tudíž dochází k jejich usmrcení.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
IvkaH

Schválně sem se dívala a nejlíp je na tom nyda, fakt stačí jedno jediné použití a ty breberky to hned usmrtí. Stačí si projít lékárny a podívat se na ty popisy u těch přípravků všech co jsou na vši www.drmax.cz/nyda-express-proti-vsim-a-hnidam-50ml

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Cermak

U nydy je to opravdu tak. V loňském roce mi dcera donesla všiváky ze školky takže jsem koupila tady ten sprej a stačilo nastříkat opravdu jen jednou.

před 1480 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Zdraví