majki636

Jsou přípravky, které vši a hnidy zabijí ihned po aplikaci? Nebo všechny fungují až cca po třetím použití?

Nejlepší odpověď
annas

Účinný má být přípravek Nyda, který zabije vši i hnidy po jednom použití.

Nemohu vkládat odkaz, protože by šlo o reklamu, ta je zde nežádoucí. Když zadáte do Google, najdete víc informací.

Babská rada bez chemie

„Ověřenou babskou radou na vši je ocet. Pořádně jej vmasírujte do vlasů, překryjte potravinovou fólií či igelitem a zabalte do ručníku. Bude to trochu pálit, důležité ovšem je, že vši ve vlasech dlouho nepřežijí. Nakonec vlasy umyjte obyčejným šamponem“

Ještě další rady jsou v odkazu. – pomáhá alpa, slivovice, Tea Trea a teplo.

https://www.wo­manonly.cz/bab­ske-rady-na-vsi-prirodni-cesty-jsou-ucinnejsi-a-levnejsi-nez-chemie/

Další odpovědi
PetaKo

Také jsem za nydu. Když si ho vyhledáš, tak když se podíváš na popis, tak tam píší, že vši nebo hnidy ihned udusí, tudíž dochází k jejich usmrcení.

IvkaH

Schválně sem se dívala a nejlíp je na tom nyda, fakt stačí jedno jediné použití a ty breberky to hned usmrtí. Stačí si projít lékárny a podívat se na ty popisy u těch přípravků všech co jsou na vši www.drmax.cz/nyda-express-proti-vsim-a-hnidam-50ml

Cermak

U nydy je to opravdu tak. V loňském roce mi dcera donesla všiváky ze školky takže jsem koupila tady ten sprej a stačilo nastříkat opravdu jen jednou.