Tabea

Jsou pizzy z polotovarů ohřáté v mikrovlnné troubě škodlivé zdraví?

Jednorázová konzumace.

Jsou pizzy z polotovarů v mikrovlnné troubě zdraví škodlivé?

Nejlepší odpověď
Hlada

Ne

Úzkostné dodržování zdravé výživy je definováno jako nemoc.

Další odpovědi
Kepler

Ne

Nevidím důvod, poku je polotovar jinak OK.

NoFear

Jiné tvrzení

Pizza je nezdravá, takže i škodlivá (I když jsou i zdravé obdoby nezdravých pizz). Ale jídla z mikrovlnky nejsou škodlivé kvůli tomu, že jsou z mikrovlnky – to nemá vliv. Jde spíš o to, co za jídlo se ohřívá. Ale mikrovlnné trouby nejsou nebezpečné.

elkon

Jiné tvrzení

Škodlivé je vše, co je vyrobené ze závadných surovin, bez ohledu na to, jestli je to vařené, pečené, nebo ohřáté v mikrovlnce.

quentos

Jiné tvrzení

… málo informací… pokud se jimi někdo cpe furt, tak ano…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

NoFear

Jinak většina polotovarů a chemicky konzervovaných potravin není moc zdravých.