Calimë

Jsou opravdu takové hry a pokud ano, jaké například?

někde jsem četla o hrách na mobil, které hrajete jako by ve skutečnosti, např. to využívá GPS a ukazuje se vám, že se nacházíte přesně tam a např. 10 metrů od vás je příšera nebo něco takového. Existují tyto hry? Pro Android? Jaké například? Popř. jak se tento druh her nazývá?
Doplňuji:
promiňte, myslela jsem hru na mobil :))

Odpovědi
Dumbo

já znám třeba Slenderman live – používáš v mobilu foťák, ve kterém vidíš papírky, které máš za úkol sezbírat, a slendermana :D

arygnoc

geocaching
[geokešing]
● hra na pomedzí športu a turistiky, ktorá spočíva v použití navigačného systému GPS pri hľadaní skrytého ojektu zvaného cache (sú o ňom známe iba jeho geografické súradnice).
Pri hľadaní sa používajú bežné turistické prijímače GPS.
Vôbec prvý keš schoval Dave Ulmer v jednom oregonskom lese (N 45 17.460, W 122 24.800) 3. 5. 2000.

http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=ge­ocaching

Zdroj: http://co-to-je.sk/spresne­.php?dotaz=ge­ocaching

honza19hk

Hra s GPS a polohou je geocaching. Jiný neznám.