Miroslavst

Jsou odpovědi.cz české?

Zajímalo by mě, zda jsou www.odpovedi.cz české?
Jde o to, proč uvádějí v novinkách, že implementovali …, když mohli uvést třeba propojili …
Já su čech a pokud oni také, ať hovoří jak jim zobák narostl a ne něco, čemu nerozumím.

Odpovědi
blesk26

Protože když něco implementujete, tak nic nepropojujete :P

České slovo, které by přesně vystihovalo implementaci mě ani zrovna nenapadá, zkrátka je to jazyk, kterým se v informatice mluví, tak nevidím důvod, proč ho nepoužívat. Sám tak mluvím pořád a to hrdý Čech rozhodně jsem.