Avatar uživatele
baryyk500

jsou nebezpečný prášky ňa hubnutí?

jsem tlustá a nemuzu zhubnout máma říká že prášky ňa hubnutí jsou nebezpečný je to pravda?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? ivzez, zjentek, marci1 před 3852 dny Sledovat NahlásitOdpovědi
Avatar uživatele
Nuk nuk

Záleží samozřejmě které. Monohé z těchto preparátů jsou navíc v podstatě podvod, ale i v těch „nejpoctivějších“ případech je potřeba si uvedémit, že jde buď o hormóny nebo nějakou chemii. Obojí může mít nežádoucí vedlejší účinky, někdy i dost nebezpečné. Osobně si myslím, že v případě hubnutí je dost zbytečné riskovat.
Na jakkoliv neposlušná kila je rozhodně lepší více pohybu a změna jídelníčku.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
marci1

Mohou mít nežádoucí vedlejší účinky. Léky na hubnutí ( antiobezitika ) se dětem a lidem nad 65 let nedoporučují užívat. Raději se více hýbej a omez sladkosti.
http://www.stob­klub.cz/clanek/le­ky-na-hubnuti-vs-doplnky-stravy/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

nejez nebezpečný věci, kterým nerozumíš a nepodobaj se jídlu. Je fuk, že seš tlustá, nemáš žádný prsa a ňa vagine máš beďary ..náhodou, ňa leckoho to může působit přímo vyzývavě :o

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Je to pravda.
Léky, které předepisuje lékař, jsou návykové,
mohou mít i řadu vedlejších účinků.
Proto je možné užívat pouze pod dohledem lékaře.

A prostředky z reklam zhubnou akorát peněženku …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
XenieRo

Já na http://www.bo­dyexpress.cz/ chodím cca od května a musím teda říct, že s žádným jiným cvičením jsem takové výsledky, jako s body expressem neviděla. Takže pokud o tom uvažuješ, tak neváhej a určitě do toho jdi!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jakub Tlapal

Záleží, co si koupíš a hlavně je potřeba to nepřehánět s doporučeným denním množstvím. My jsme s manželkou vyzkoušeli už několik přípravků na hubnutí a je pravda, že po některých nám bylo docela špatně. Teď pijeme už skoro měsíc Matcha Slim drink, po kterém hubneme a navíc se cítíme celkově mnohem líp 🙂 .

Avatar uživatele
Sonka Pop

No, tak já myslím, že tohle už je teda probrané. Prostě je to tak akorát blbost, nic jinýho. Prášky na hubnutí bych fakt nebrala… Pokud snad náhodou zaberou (protože se budeš potit nebo budeš mít průjem a podobně), tak vše a ještě mnohem víc zase nabereš! Hele, co začít cvičit? Já osobně bych ráda zkusila https://www.bo­dyexpress.cz/. Zníš to cvičení?

před 1848 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Pajka.111

Jeee, já se divím, že to stále ještě někdo zkouší… Prostě prášky na hubnutí jsou blbost. Akorát to rozhodí v těle všechno. Za mě pokud hubnout, tak jedině zdravě. No a to jedině změnou životního stylu a cvičením. Jj, Body express znám. Je to super cvičení, osobně ho jenom doporučuju. Kila jdou díky němu dolů jak divý :)

před 1818 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek