baryyk500

jsou nebezpečný prášky ňa hubnutí?

jsem tlustá a nemuzu zhubnout máma říká že prášky ňa hubnutí jsou nebezpečný je to pravda?

Odpovědi
Nuk nuk

Záleží samozřejmě které. Monohé z těchto preparátů jsou navíc v podstatě podvod, ale i v těch „nejpoctivějších“ případech je potřeba si uvedémit, že jde buď o hormóny nebo nějakou chemii. Obojí může mít nežádoucí vedlejší účinky, někdy i dost nebezpečné. Osobně si myslím, že v případě hubnutí je dost zbytečné riskovat.
Na jakkoliv neposlušná kila je rozhodně lepší více pohybu a změna jídelníčku.

marci1

Mohou mít nežádoucí vedlejší účinky. Léky na hubnutí ( antiobezitika ) se dětem a lidem nad 65 let nedoporučují užívat. Raději se více hýbej a omez sladkosti.
http://www.stob­klub.cz/clanek/le­ky-na-hubnuti-vs-doplnky-stravy/

zjentek

nejez nebezpečný věci, kterým nerozumíš a nepodobaj se jídlu. Je fuk, že seš tlustá, nemáš žádný prsa a ňa vagine máš beďary ..náhodou, ňa leckoho to může působit přímo vyzývavě :o

ivzez

Je to pravda.
Léky, které předepisuje lékař, jsou návykové,
mohou mít i řadu vedlejších účinků.
Proto je možné užívat pouze pod dohledem lékaře.

A prostředky z reklam zhubnou akorát peněženku …

XenieRo

Já na http://www.bo­dyexpress.cz/ chodím cca od května a musím teda říct, že s žádným jiným cvičením jsem takové výsledky, jako s body expressem neviděla. Takže pokud o tom uvažuješ, tak neváhej a určitě do toho jdi!

Jakub Tlapal

Záleží, co si koupíš a hlavně je potřeba to nepřehánět s doporučeným denním množstvím. My jsme s manželkou vyzkoušeli už několik přípravků na hubnutí a je pravda, že po některých nám bylo docela špatně. Teď pijeme už skoro měsíc Matcha Slim drink, po kterém hubneme a navíc se cítíme celkově mnohem líp 🙂 .

Sonka Pop

No, tak já myslím, že tohle už je teda probrané. Prostě je to tak akorát blbost, nic jinýho. Prášky na hubnutí bych fakt nebrala… Pokud snad náhodou zaberou (protože se budeš potit nebo budeš mít průjem a podobně), tak vše a ještě mnohem víc zase nabereš! Hele, co začít cvičit? Já osobně bych ráda zkusila https://www.bo­dyexpress.cz/. Zníš to cvičení?

Pajka.111

Jeee, já se divím, že to stále ještě někdo zkouší… Prostě prášky na hubnutí jsou blbost. Akorát to rozhodí v těle všechno. Za mě pokud hubnout, tak jedině zdravě. No a to jedině změnou životního stylu a cvičením. Jj, Body express znám. Je to super cvičení, osobně ho jenom doporučuju. Kila jdou díky němu dolů jak divý :)