Jsou „lupínky“ snídaně?

Mám obyčejné balení „lupínků“ z obilných surovin – žádné kousky ovoce, či tak. A smíchám to s polotučným mlékem. Jedná se o snídani, či sebevraždu?
Doplňuji:
Mě to přijde právě, že nějak chudé. Chuť či jiné aspekty neřeším. Pouze zda mne to „uživí“ – zkrátka zda je to „Pravá snídaně“.

Odpovědi
HugoCharles

Tak sacharidů tam máš plno, v mlíce trochu bílkovin. Žádnej odvaz, ale občas se to dá. Jíst to dlouhodobě jako snídani, to asi ne, je to málo pestrý a žádná vláknina.

anonym

Z mého pohledu je to dobrá a vydatná snídaně – ale rozhodně ne pro mne…
😁
Doplňuji:
No – nějaké bílkovny tam jsou, cukry (škroby) taky…
Hlady neumřeš.
Ale rozhodně za vhodnější ke snídani považuju maso, sýry, vejce, tuky…
😉

Fienir

Jak bys definoval pojem pravá snídaně? Pokud tím myslíš, že ti dodá základní živiny, tak myslím, že ano.

huxa

Jestliže dotyčné lupínky sníš ráno jako své první jídlo, jedná se o snídani.

Rozhodně není vhodné jíst cokoliv pravidelně, je potřeba jídlo střídat, pár dnů-měsíců to ovšem ničemu nevadí. Osobně snídání kafé s pár cigarety a považuji to za tu „pravou snídani“ pro mne.