Adamos00

Jsou kočky spíše ženské zvíře a psi spíše mužské?

Přijde mi to divné, protože kočky mam radši, ale když koukám na počet majitelů koček, tak mužských je méně 🙂

Nejlepší odpověď
redy

Nemyslím, že na tom záleží, můj kámoš má tři kočky. 🙂

Další odpovědi
dubraro

Já to vidím trochu jinak. Psa si pořizuje ten, kdo chce podřízeného. Kočku ten, kdo chce partnera.

gumiczud

Spíš jinak, kdo chce dobrého přítele koupí si psa, kdo chce „krále/královnu“ koupí si kočku.

arachis

Ono to je spíše o tom, že mužů jako chvatelů psů/koček je celkově méně. Mají svoje rybaření, rybičky v akvárcích, hady a jinou „havěť“. Ne, že by také mezi nimi nebyly i ženy…Ale méně. A víte, jak je to s chlapy, musí se jim často říkat, jak jsou šikovní a potřební a že by to bez nich nešlo a to vrtění ocásku a procházky je více uspokojuje. Ženské musí doma vařit, uklízet, být doma s dětmi a tak mají zvíře, které se nemusí venčit a jiné…