PetaKo

Jsou k dostání nějaké zdravější brambůrky ?

Odpovědi
cochee

Pod značkou tuším Tretters se prodávají zeleninové čipsy – mrkev, řepa, celer aj., nicméně furt jsou smažené a solené (i když ne tolik jako klasické bramborové), takže „zdravější“ je zde problematické použít :)

seraphico

Na trhu je jich poměrně hodně, zvlášť přes e-shopy a bio obchody. Prodávají se zeleninové, cizrnové, bez soli,… I v nějakém tom hypermarketu se dají koupit.

elkon

Žádné, z pohledu zdravé výživy. Všechny jsou smažené. Ale občas to nevadí. Nějakou dobu dělali Bohemia Chips nesolené, ale přestali s tím, nevím proč, byly dobré.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

alik360

Jo ale buď mají zvláštní příchuť a nebo jsou draší

cochee

Tak co dělá nezdravost čipsů: smažení na tuku a kvanta soli. Vyrob si svoje čipsy bez smažení a bez posolení a budeš je mít zdravější (a možná budou bez příchuti).