Avatar uživatele
Filip Vu

Jsou „AG kolíky“ odolnější než „FG“ ?

Ahoj,
zrovna si mám koupit nové botky na Fotbal. Hraju na umělce, Artificial Grass nebo Turf, nerozeznám to od sebe.
Každopádně jsem udělal velkou chybu, když jsem si před měsíci koupil Mercurialy s FG kolíky. Jelikož stále piluju svoji kopací techniku, stává se občas, že ty kolíky otřu o ten povrch. A jelikož je to umělka, která těmito kontakty vůbec nešetří obuv, tak se mi po měsících stalo, že SE MI VYBROUSILY KOLÍKY. Ty přední resp. ty u palce.
Takže dnes jsou vybroušené, a dost ostré a taky se hodně zmenšily.
Uznávám, je to všechno moje vina. Kdybych uměl správně kopnout míc, těmto věcem bych se vyhnul.
Vím, že ty „FG“, na trávu kolíky se hodně často lámají na umělém povrchu. Uvědomil jsem si, že by to potřebovalo nový pár.
Tak jsem trošku zagooglil a našel si kopačky s „AG“, prej Artificial Grass kolíky. Že ty kolíky jsou vyrobené přesně pro tento povrch (paráda).
http://cs.spor­tsdirect.com/ni­ke-mercurial-victory-ag-mens-football-boots-201307?colcode=20130712
Jediné, co ted potřebuju vědět je to, jestli jsou ty kolíky dost odolné, abych se těmto problémům vyhnul.

Díky moc za odpovědi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? ptáč před 3490 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek