Adéla 12

Jsem zamilovaná do kluka, ale je to syn mého bratrance. Co mám dělat? :(

Je mu 13 let…:) Nevím čím to je,známe se od školy,každý víkend spolu trávíme na bazéně,hrajeme spolu fotbal,a různé jiné sporty :) Strašně si sním rozumím, ..je to brankář,kecáme,můžu mu všechno říct,a mám jistotu,že to nikomu neřekne :) Nikdy mě nepodrazil,ani neurazil..Jediný kluk,se kterým si takhle rozumím .. :) Myslím si že mě má taky rád,ale nevím to jistě :( A nevím co mám dělat,když je to syn mého bratrance :(

Nejlepší odpověď
quentos

To, že je to syn bratrance, přece ničemu nevadí. Milostný poměr nelze mít se sourozencem (kvůli násobení dědičných vývojových vad a nemocí), ale u vzdálenějšího příbuzenský vztah, jako je tento, žádná oemzení nejsou. Takže jestli se bojíte zeptat jenom kvůli tomu, tak se bát nemusíte – směle do toho. Nikde není psáno, že první krok musejí udělat vždy kluci. Není to tak, naopak mnozí se přirozeně stydí a jsou rádi, když jsou břemene prvního kroku zbaveni.
Doplňuji:
*… příbuzenského vztahu…

Další odpovědi
arygnoc

je to v poriadku.

;-Q

Standaa

Jaký je mezi vámi věkový rozdíl?

Awe

Vklidu já se před x lety vyspal se sestřenicí