danielka44

Jsem zamilovaná do českého herce, co mám dělat?

Jednou byl na chatu, jsem ho zastihla v chatu ČT a prý by šel do 17leté holky.

Nejlepší odpověď
gecco

Tak ještě těch 10 let počkej – až ti bude 17…
😛

Další odpovědi
anonym

Postavte si pomníček.

klumprt

Vážená dámo, na to, že je vám pomalu 72 let (rok narození 1944), tak máte poněkud zvláštní dotazy. Pokud má dotyčný herec chutě na sedumnáctky, nemůžete předpokládat, že byste ho zaujala.

Kelt

Tak to máš dobré, česky se s Čechem domluvíš a kromě toho to nemáš daleko. Já jsem na tom horší. Jsem zamilovaný do tří amerických hereček, dvou španělských, jedné německé a určitě by se našly i herečky z Nového Zélandu. Takže nevím, pro kterou se rozhodnu. Co mi poradíš?

iceT

…a prý by šel do 17leté holky znamená v překladu „Možná bych tě i osouložil“
možná i bez toho možná.

anonym

ale Tobě je 44 a tak nemáš šanci 😁

lexx

dorostový doktor a prášky na spaní (bez ironie, bez sarkasmu…)

petra38z

Stát se herečkou nebo přestat snít. 🙂

zjentek

Pro začátek si to představuj v podřepu a s mrkví v levačce ..prý by šel i vokurek.

terry

Spíš jsi zamilovaná do své představy o něm. Spíš se ti jen líbí.
Jak moc ho znáš? Jak víš, jak myslí a jak se chová?
Také asi nejsi sama. Bude vás víc, co mysli stejně jako ty.
Ale zázrak se stát může. Můžeš chodit na jeho akce či divadelní představení.
Pravděpodobně tě to časem přejde.

BANAN93

Ahoj – tady Vin Diesel :)

led

Najpr si premysli:
si zamilovaná do herca, alebo do človeka? Podľa otázky by som povedala že skôr do herca. A teraz, keby tento idol, nebol hercom, ale napríklad smetiarom, platila by zamilovanosť stále? Všimla by si si ho vôbec?
Uvedom si, že aj herec je len človek aj s kladmi a zápormi ako každý iný.

led

Kelt, ešte skúste zamilovať sa do aj českej herečky. Lebo inak vám to mnohí odtiaľto neodpustia.

danielka44

mě je sedmnáct twl:D narodila jsem 4.4.1999 a jsem kadeřnice:)

anonym

Jaroslav Dušek?

gecco

No – je-li ti sedmnáct, máš vskutku něco s hlavou (nevím, zda i s kadeřemi) – podle projevu je ti tak maximálně deset.
„twl“…
😁

danielka44

neni mi deset achjo tak mi neveřte no.. apo možte mi já ho miluju už odmala

ivzez

Slovy nás nepřesvědčíš. Až se budeš vyjadřovat jako sedmnáctiletá slečna, budou ti všichni věřit.

gecco

Umyj okna, vyglanči koupelnu a záchod, poutírej prach, vysaj…
A ve volném čase uvař ověd a večeři.
___
Jednak nebudeš mít na kozí nápady z nudy čas a druhak večer lehneš do betle a usneš…
😁

danielka44

neni to je datum narození 4.4 víš je mi 17

anonym

https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/7/7b/Du­sek.jpg/800px-Dusek.jpg