bababooey

Jsem majitel vozidla, pojistník a provozovatel je uvedena moje babička. Co dělat v případě, že by mě babička opustila?

Jsem majitel vozidla, pojistník a provozovatel je uvedena moje babička. Co mám dělat v případě, že by mě babička opustila? Zůstává smlouva povinného ručení stejná, nebo se musí udělat uplně nová smlouva?

Odpovědi
Pepa25

Pokud zemře smluvní strana (pojistník), tak smlouva bohužel zcela jistě nemůže „zůstat stejná“, ale skončí. Musel byste uzavřít novou smlouvu sám, jako majitel.

elkon

Přepsat na tebe za jejího života.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.