kohout12

Jsem hubený

Dobrý den obracím se zde na vás s otázkou a doufám že mi poradíte můj problém spočívá v tom že sem hubenný, stravu přijímám normálně přesně kdy mi tento problém nastal říct nedokážu protože sem své tělo nepozoroval ale pak sem to zjistil mám vidět klíční kost,trošku žebra hlavně v zrcadle vidím kosti od prsou nejsou vidět tam mám tuk,pánve ale hlavně lítka mám hubený pravdou je že sem začal hodně růst přerostl sem neteř,ségru a vyrostli mi velké chodidla můj brácha je zase tlustý a má problém shubnout a já sem zase hubený a mám problém stloustnout ale to se mi nikdy nestalo že bych nemohl přibrat až tedkonc navštívil sem dětskou lékařku změřila mě a zvážila zjistil sem že vážím 54kg a měřím 185cm a řekla mi že sem zhubl o 6kg za celej rok ale já sem si řikal že to nemůže být možný protože sem si 100% jistej že sem vážil na kontrole 55kg a měl sem postavu normální no a co ještě k tomu dodat doma řešíme soukromé problémy který jsou hlavně o psychice já to teda nějak neprožívám ale poslouchat to každej den a ještě chodím na praxi týden kde se namáhám tak nevím čím to může bejt.

Nejlepší odpověď
Drap

ˇČasem se to spraví, je to celkem normální, že během dospívání člověk rychle vyroste a je hubený, Pokud to nezpůsobuje zdravotní problémy, tak bych to neřešil a nechal tomu volný průběh.

Další odpovědi
dhampir

Hele já jsem na tom stejně taky jsem hubená jak páratko jsou mi vidět žerbra a když zatáhnu břicho tak mi to přide až nechutný…
Dokto si myslel že mám špatnou štítnou žlázu ale ta je v pohodě ale zase nejsem vysoká měřím něco málo přes 150 cm a vážím 40 kg. A jím mno víc než normální člověk kdybich neměla tak skvělé spalování tak bych nejspíš byla jak balon :D

cz

Lidé hubnou, rostou do výšky, nemají rozum a jsou nezdraví. To je daň za průmyslovou výživu supermarketů.

Kelt

Pokud máš větší výdej než příjem, tak musíš logicky hubnout. Jsi v období vývinu, tak se nediv. Pokud se obáváš, že Ti nějaké orgány nefungují jak mají, zajdi za doktorkou a ta tě pošle ke specialistovi a ten tě vyšetří. Možná je pro tebe namáhavá ta praxe, to bys měl pak více jíst, ale kvalitní jídlo, stíháš oběd, večeři – neodbýváš to,
Dále píšeš, že řešíš problémy, to může mít také vliv. Když se lidé hádají, nemusíš mít pocit hladu a tak nejíš i kdybys měl. Mozek se dá takto ošálit.
Rosteš do výšky, tvůj brácha zase do šířky. Pokud netrpíš bulimií, nebo anorexií, nechutenstvím a nemáš pocit hladu ani přecpání, tvůj organizmus dostává přesně to co má. Neboj se, všechno bude dobré.

mikee.nikee

Začni posilovat ;)

baryyk500

tak to já jsem pravý opak ty jsi zoufalí že jsi hubený já že jsem tlustá mohl by sis upravit jídelníček a jíst více tučné výrobky

kohout12

Zatím žádné problémy jen mi jde trošku váha dolu dnes sem se vážil u ségry a mám 53,7 kg