zzzzz

Jíte přiměřeně?

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/287835-na-prejidani-poprve-v-historii-umira-vice-lidi-nez-na-hlad.html

Já jím spíš málo, ale na Vánoce jsem vždy přežraná.
Jak jste na tom vy?

Nejlepší odpověď
Drap

Tak jak mám chůť a hlad. Ani to nijak nepřiměřuji.

Další odpovědi
www

Celý rok přiměřeně, ale špatně-jedenkrát denně, večer 😁.
Na Vánoce se nepřežeru, řekl bych přímo zřídím, ale v mém případě to již patří ke koloritu Vánoc. 😁

IvkaxD

No jak kdy jim přiměřeně;)

Alesh

jj, taky jsem přemýšlel, že to sem hodím… 😉

A teď to porovnejte s tím, jak se tu furt blábolí o té krizi. Krize je, ale jen v hlavách lidí.

Nykki

Já jím vždycky všechno,na co mám chuť… A navíc se na Vánoce nepřejídám,takže … :D

redy

jak kdy někdy sou chutě tak jedu, jindy se zapomenu klidně i najíst celej den :)