huxa

Jestliže si koupím do notebooku blu-ray vypalovačku, můžu přes ni pouštět blu-ray disky a obraz přenášet do TV?

bez větší ztráty kvality?
popř. jakým způsobem?
Doplňuji:
sdesigner-a nepřeposílá HDMI to, co se děje na ploše? jen, že, když mám rozlišení na ntb 1300×700, neni to moc pěkné na 120cm TV…

Odpovědi
sdesigner

Jasne ze mozes…ak nemas priliz stary notebook tak mas urcite HDMI vystup…to je port podobny USB ale sirsi ak by si nevedel. Ak he trosku starsi najdes tam DVI vystup to je taky biely trosku vacsi z dierkami asi do dvoch tretin dlzky…na vsetko existuju kable a redukcie…ak si niesi isty zajdi z notasom do elektra povedz nech ti navrhnu kabel pre spojenie z televizorom…pred­pokladam ze z LCD..a co sa tyka kvality tak to neries…dnes je to vsetko digitalne tazke v kabelazi problem nebude…uz len kvalitny prehravac do PC a je to :)

Alesh

Podle mě je to otázka nastavení, tu TV budeš mít jako druhý monitor nebo řekněme projektor. Rozlišení by mělo jít nastavit zvlášť. Snad jedině klonované zobrazení (stejný obraz na obou monitorech) by mohlo dělat problém, pak by se mohlo stát, že se lepší monitor přizpůsobí rozlišení toho horšího.