alijetu

jeep cherokee 2001 kod radia

Odpovědi
elkon

To je rozkaz, nebo konstatování? U dotazu většinou píšeme „prosím“, pokud to ovšem nepíše nějaký vidlák.

_Bůh_

A zkoušel jste to vypnout a zapnout?

alijetu

Zkoušel,zase takový debil nejsem. Prý je kód vzadu na rádiu,ale to zase neumím vyndat. Asi nějákého zloděje,ten by věděl jak na to. Fakt nevím.

alijetu

Prosím. V servisu mi řekli 2000.-.To se mi zdá za i za blbost hodně. PLS

alijetu

Moc se omlouvám.Chtěl bych poprosit,jestli někdo neví,jak zjistit kód k autoradiu jeep cherokee.r.v.2001Vy­měnil jsem baterii a fajront. Není kradené,jen nemám papíry od auta,je dovezené z Itálie…Paní,která mi ho prodávala měla už 78 let,auto je super,jen…