Miroslavst

Jednoduchá otázka

Kolik máte dětí?

Já jedno a dítě už to není-syn 20 let.

(a jsem zvědav, jestli admin zase přejmenuje tuto otázku. Název je: Jednoduchá otázka)

Nejlepší odpověď
quentos

žádné, zatím ani není teoreticky s kým je mít. Času dost…

Další odpovědi
aramah

Já mám 4 děti- 35,34,29,27.Dva kluci a dvě holčičky.Všichni mají svoje rodiny a děti.

Jahoda

Žádné ☹. Zatím. Snad se časem zadaří. Chtěla bych dodržet tradici v rodině a mít děti tři. Moje první sestra má tři děti, druhá sestra taky tři, třetí sestra zatím nic a já také nic.

anonym

To same jako Miroslast

Bumbes

4 kluky 27, 24, 22, 21

vecernice

Žádné.

Fallen Angel

Je mi 19 a zatím nic – naštěstí. 1. dítě bych chtěla tak v 25, ale uvidíme.

9 řemesel

Syn 24 , dcera 23 a oba ještě studují.

panenka

Mám Miroslave děti 3 první dceři je 11 druhé 7 a synovi je 2,5 roku.

vagra

Máme s manželkou tři,dnes už samostatné děti-41,37 a 34roků,čtyři vnoučata-22,20,16 a tři roky.
V našich očích,to jsou a budou,pořád děti.

PostApMan

Jsem na tom asi tak jako Fallen Angel.

anonym

mam dva syny,deti tri-manzel

david1.7

Já mám tři 17kluk,13holka a 2,5kluk a stačí…

Miroslavst

Jami155-že bys byla moje manželka? když máš to samé jako já??? :D