starejpes

Jedná se o taras z přírodního kamene, padesát cm výška, šest metrů délka, podklad hlína, děkuji.

Odpovědi
tom004

Nevím,jestli se bude jednat,o volně stojící,nebo,z jed­né strany zasypaný,přilehlý k terénu,ale stejně musíš začít základem.Stavět taras,se potom dá,různými způsoby.Nasucho,pe­člivým skládáním kamenů tak,aby do sebe pevně zapadli.Na hlínu,kameny se nemusí skládat tak přesně,a mezery se vyplňují hlínou,která se rozmíchá s vodou.Nebo se usazují,do betonové směsi.Stejně,ale doporučuji,kon­zultaci s odborníkem,přímo na místě stavby.Doporu­čí,vhodný způsob,pro daný případ.

venkovan

Nejdřív nákup mastí na namožená záda, potom drenáž pod taras a ze strany svahu pokud ho má opřít. Kameny skládat tak aby navzájem se „vázaly“. Výška 50 cm není nic velkého nad čím by se muselo moc přemýšlet.