zjentek

Jedná se o pozitivní počin?

Řeč je o této aplikaci>>>https:/­/pozitivni-zpravy.cz/zijte-ekologicky-nova-aplikace-spocita-uhlikovou-stopu-menu/

Když ji zmiňuje server Pozitivní zprávy, může se jednat o pozitivní počin. Anebo už taky zblbli, to je druhá možnost. 🤷‍♂️

Odpovědi
rrihamirek1

No za chvili kolego nebude co pocitat, leda chleba se soli, protoze na jina MENU nebudou chechtaky. 🙂

elkon

Zblblý jsi hlavně ty, když stále hledáš podobné weby. Už doháníš Rokia, ten se také vyžívá v nesmyslech.

zjentek

Elkon, to je celkem sofistikovaný způsob jak zakrýt vlastní neznalost. Jen tak dál odpovídej ale později se nediv, až zůstaneš zaBANovaný jak ruská informace 🤷‍♂️

Rokio

elkon: Zjentek je normální člověk, který má možná maximálně aspergerův syndrom. Rokio je mešuge, maniak a mentál v jedné osobě.

zjentek

Rokio, PŘESNĚ. A Elkon to celé řídí!