DusanOrlik

Jedná se o kvalitní mobil? Vzhledem k tomu že má skvělou „výbavu“,značka je nová a je téměř levný?

Zdravím,zamlouvá se mi mobil BEEX Freedom se čtyřjádrovým displejem,13 Mpx fotákem vzadu a 5Mpx vpředu,jenže mám obavu že aby to nebyl nějaký kšunt který nic moc nevydrží.Myslíte že bych měl do toho jít,nebo si spíš najít mobil se známou značkou např. samsung,apod.?
Díky moc za rady
Doplňuji:
Mobil jsem si před týdnem zakoupil a jsem nesmírně spokojený.Hodnotu má tak na 8 tisíc,a stojí pouze 3 . Akorát asi jedné co mi dost vadí je zadní kryt,který jde těžko vyjmout a naopak,který jde těžko opět dát na mobil 🙂

Nejlepší odpověď
setapouch

Beztak jde všechno z jednoho pásu, jen to padá hodinu do krabic s nápisem Apple, hodinu Samsung, hodinu BEEX a hodinu NoName.

Další odpovědi
mosoj

Já bych si čtyřjádrový displej nekupoval.

McArthur

Nešel bych do něj. Sice to padá z jednoho pásu chvilku do krabic Alacatel, chvilku Prestigio apod. (ne Apple nebo Samsung, jak píše setapouch), jde ale o software a podporu. Beex nemá u nás žádnou podporu, jedná se o lokální značku z Maďarska. Při jakémkoliv problému s mobilem ho můžeš vzít a zahodit.

V českých podmínkách bych volil mezi Apple, Samsung, Nokia, Prestigio, Acer, Aligator, Asus, Evolveo, Huawei, Lenovo, LG, Sony a tím bych končil.

Lamalam

Nějak mi to hlava nebere. Nejdřív se ptáš, jestli do toho máš jít, ale pak dodáváš, že už ho týden máš.

anonym

lamalam, všimni si odpovědí, týden, tím že doplnil dotaz se dostala do popředí

DusanOrlik

Lamalam- Víte nebyl jsem si jistý jestli to koupit.Tak sem jako první dal sem otázku.Jenže ty mě nějak nezaujali / tak aby mě to odradilo od koupi,no a tak sem si ten mobil prostě koupil a udělal jsem dobře 😉