DusanOrlik

Je zpěvačka LadyGaGa blondýna?

Ve svých klipech je blond ale v životě už teď je na modro,tak nevím :D

Nejlepší odpověď
nikolenka25

Ne Lady Gaga je blondýna a on asi dává paruky a takové bláznivé účesy.:D Přece jí znám když jse moje nejoblíbenější zpěvača :D
Doplňuji:
Je opravdu nejlepší :D

Další odpovědi
anonym

ano, měla by být.

anonym

Ale ani jedno nebude prirodni … nebo , ze by ta modra. ? -iv-

HDMI

ona to porad meni.protože ona se chce lišit od ostatních a v tom je ten problém.ona má koncert vezmesi třeba zelený vlasy a příští koncert už musí mít jinou barvu aby se lišila od ostatních.protože když ona když si vezme zelený vlasy tak je z toho hnedka hitovka.dám ti příklad:1.hol­ka:heč,já mám zelený vlasy a to měla lady gaga na minulym koncertu.2.hol­ka:sakra já mám blond a to měla na předposlednim.