Lgee

Je zdravější KFC nebo McDonald's?

Nejlepší odpověď
marci1

Prašť jak uhoď, oba produkují nezdravou stravu a tuny zbytečného jednorázového odpadu. 🙂

Další odpovědi
Filip84

To je úplně jedno, tady ty podniky jsou nejlevnější Fast Food řetězce, a tomu odpovídá kvalita.

U McDonald´s se dá koupit tak salát a voda, ale v KFC jsem se, kdysi, nasral, protože jsem dostal smažené kuře, co 1. v něm bylo kuřete, jak rychlosti v cikánském kolotoči a 2. vůbec to nebylo smažené kuře, nemělo to tu 1/2" tlustý obal nasáklý tukem, to kdyby prodávali v Alabamě, nebo Mississippi, tak je zastřelí.

Když si zajdeš raději do řeznictví, dáš si dršťkovku, Blutwurst, slaný rohlík a pivo, bude to Sicher zdravější, rozhodně to bude chutnější a nebude to stát ani 1/4 toho, za co bych musel zaplatit těm zlodějům, abych se adekvátně najedl.

Malvína

Zdravé není ani jedno a ani omylem. Ale když už, přikloním se k “Mekáči”. KFC jede přeci jen ve smaženém jídle.

Dvorní šašek

Myslím, že je to na stejné úrovni.

Pepa25

Záleží na konkrétním jídle, ne na restauračním řetězci …

Lotr2008

Oboje jsou nezdravý blafy, navíc kdo ví, z čeho je Mekáčovo maso. Nejlepší je poctivá česká kuchyně.