Avatar uživatele
marpet

Je zde někdo,komu pomohl inspektorát práce? S jakým problémem?Děkuji.

Doplňuji:
Myslím pomoc,proti nesprávným praktikám zaměstnavatelů.Mám pocit,že je to tak ,jak je psáno v odpovědi nad Vámi. Ty.Ty.Ty a Bu.Bu. Bu. Nic víc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, hanulka11, suaeda, Curiosity, anonym před 4663 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
simonka

Obrátila jsem se na Insp. práce ohledně brigády, byla jsem v evidenci ÚP a pracovnice chtala smlouvu, legálně vše nahlášeno. Vedoucí provozovny restaurace mi jen sdělila, že mi ji dá v průběhu brigády. Po 3 měsících, kdy jsem skončila mi ji nedala a když jsem řekla, že ji potřebuji pro ÚP byla rozčílená a že si ji musím zaplatit, nebo účetní má již mé doklady uloženy (no prostě plácala kraviny) Šla jsem na ÚP a vše jim řekla, jak se chová pí. vedoucí a tam mne odkázali na inspektorát. Oni udělali hloubkovou kontrolu a protože paní vedoucí je známá po celém okrese a nabídla kávu, zákusky a oběd, vyšla z toho jen s napomenutím, jako asi tytyty.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Copak podobné úřady jsou od toho, aby někomu pomáhaly?

To, co si dovolí zaměstnavatel k zaměstnanci nemůže určovat žádný úřad. To je dáno mírou nezaměstnanosti a odvozeně tím, co si lidé ještě nechají líbit.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
roxy52

Od nás někdo ze zaměstnanců poslal kontrolu z inspektorátu na zaměstnavatele­.Dopadlo to tak,že /pokud tam nějaká kontrola byla),tak se nedělo vůbec nic.Zaměstnavatel nás dál všechny vesele okrádá na výplatách a to s úsměvem.Podle mě je celý inspektorát úplně k ničemu.Jsou to darmožrouti,kteří žijí z našich daní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Mája1910

Haha ☹......bylo nás 6 z jedné firmy,paní nás přijala,vyslechla,by­la zhnusena praktikami našeho zaměstnavatele a slíbila, že náš podnět protlačí,aby se tímhle případem zabývali.Před 3 týdny mi volala ****,která případ dostala k prošetření,už v telefonu děs a hrůza,dnes ve schránce informace o kontrole – resumé – oni jsou úžasní,kráva největší jsem já…Takže UŽ NIKDY VÍC,nicméně ty stovky inspektorů,kteří jsou úplně na nic,z našich daní uživíme, ne?

před 4649 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
marpet

Souhlísím s roxy52.Mám pocit,že si lidé musejí nechat líbit vše.Takové rady,najít si jinou práci atd.Ono v 50letech to tak jednoduché není.
Halda-je zaměstnanec,nebo zaměstnavatel?

před 4662 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek