zjentek

Je zde někdo, kdo by se nerozpakoval odstřelit lidskou bytost, která povolila či přímo nařídila těžbu, rybolov, či jiné?

…Jiné drancování.
Podle některých indicií to vypadá, že podobná „činnost“ bude poslední zoufalou, nicméně JEDINOU ÚČINNOU možností před definitivním totálním kolapsem nenažrané lidské rasy. Pouhá slova selžou (pokud již dávno neselhala), což bude nesmírnou tragédií pro všechny, již bezmezně věřili právě ve slova a dialog. Pro všechny, již se snažili mluvit, a mluvit, a mluvili… a mluvili…

„Problémem dobře zajištěných začíná být fakt, že dnes již NENÍ MOŽNO déle nevidět dále. Tento luxus právě pomíjí“. 1921, Zjentek.

Odpovědi
Kelt

To jsi tak naivní, že si myslíš, že likvidací jednoho se něco změní? Rybolov – hodně lidí má práci a další jídlo. V moři je toho dost. Těžba – kamenolomy, uhlí, ropa – je tam práce a suroviny. Spíše bych likvidoval toho, kdo znečištuje moře odpady a pod.
Bůh řekl jezte ze všech stromů, kromě toho jednoho. Pokud pojíte, zemřete.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.