Avatar uživatele
Michal Kole

Je zaměstnavatel povinen pro zaměstnance závislé na cigaretách,alkoholu zřídit kuřárnu,hospodu v živnost. provozovně ?

K dotazu mě inspirovalo vidění, když jsem šel do obchodu a prodavačku, která se mě hodně líbí (zda umí plavat nevím) seděla na zemi vedle vozíků a s cigaretou v puse.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kuldatomas, dudu, tatanka před 4019 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Žádnou takovou povinnost zaměstnavatel nemá.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
huxa

Ano, také jsem jich pár takových potkal, narozdíl od tebe ale vím, že umí plavat a to se mi ani nelíbí, měl bys to rozhodně co nejdříve napravit a zeptat se jí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cukrar

Pane Bože to je dotaz.
Ne neá povinnost, napopak, musí zařídit aby tam nikdo nekouřil, když jsou tam nekuříci.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Calimë

Ne, naopak „poviností“ státu je, aby byl stát co nejméně od cigaret atp., proč si myslíš, že se dělají ty všechny zákazy.
Stejně tak, slyšela jsem, že kvůli kouření Vám hrozí i vyhazov. To asi mluví samo za sebe ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Mc Merkurion

je povinmost v zaměstnání kouřit na vyhražených místech – kuřárnách,který by měl zaměstnavatel zřídit,ale vzhledem k celosvětovému boji proti kouření,se to neděje (povinnost není je zřídit,jen tam kořit) ,zaměstnavatel spíše uděluje pokuty za kouření v pracovní době,jelikož se plně nevěnuješ práci,vím z doslechu,osobně mohu kouřit v práci kde chci a kdy chci

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek