Kryšpín

Je zajištěn náhradní prodej v supermarketech, pokud hackeři vyřadí poč. sítě, či nikoliv?

Benešovská nemocnice, celé město New Orleans nyní OKD, vše se nebude pravděpodobně uvádět v zájmu klidu.

Odpovědi
Edison

To se musíš zeptat jednotlivých provozovatelů. Hned po Benešově jeden známý dával dokupy síť v jedné firmě tady v Pze. Nikdo není v bezpečí. Nepomůže nic jiného, než zálohovat, zálohovat a zálohovat… a k tomu nebýt na tom naprosto závislý.

Drap

Neni zajištěn

quentos

Opět patlanina psaná čínsky, takže nelze pro nesrozumitelnost odpovědět. Co je to „New Orleans nýní OKD“? To třetí slovo v češtině neexistuje vůbec a zbytek je, jako kdyby se napsalo „švestky boty“.