flower-go

Je vypalování trestné ? (hudba čistě pro pouštění doma v obýváku :) )

Dobrý den, našla jsem tu několik otázek na téma stahovaní a z jedné (podle mě) v podstatě vyplývá, že není trestné ani staženou hudbu vypálit. Jinde ovšem tvrdí, že to trestné je. Jak to tedy je ? a pokud je to trestné, je možné nějak zjistit zda jsem si něco vypálila ? Díky předem za odpověď.

Nejlepší odpověď
hanulka11

pro svoji potřebu to trestné není, nesmíš to dále rozšiřovat a prodávat

Další odpovědi
led

pokiaľ sťahujete z legálneho downloadu pre vlastnú potrebu je to ošetrené autorským poplatkom v cene médií (CD,DVD, kazety a podobne). Nesmiete s to rožširovať (ani zdarma) alebo prezentovať na verejnosti.(asi ani v aute, ak je v ňom viac ľudí). Pozrite si mediálny zákon.