Adeeelka

Je vulgární, když holka (14 let) a kluk (14let) jdou ve škole a drží se za ruku?

Dobrý den, vznikl ve škole problém. Má dcera má už 8 měsíců kluka. Teď se začalo řešit to, že se drží za ruce. Ve škole vznikla aféra, že je to vulgární a sexuální a z dcery udělali kurvu. Přitom spolu nic neměli jen je to dětská láska. Mám tedy otázku pro sexuologa a pro jiný zda je to vulgární když holka a kluk jdou a drží se za ruku. Předem děkuju za odpověď.

Je vulgární když holka (14 let) a kluk (14let) jdou ve škole a drží se za ruku?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… asi by měla navštívit psychiatra (učitelka) … todle jsme dělali i my a už ve školce, a nikomu to nevadilo, a že byla jiná doba …

Další odpovědi
Bobek 2

Paní učitelka má zřejmě velmi chudou slovní zásobu a už hodně dlouho nemá nikoho, s kým by občas mohla dělat takové „vulgární“ věci jako občas se držet za ruku, usmát se na sebe atd.

Kelt

Vysvětlete paní učitelce, že vulgární znamená lidový, ne sprostý. A na škole by měla být sexuální výchova, tam je se třeba zeptat. Já jsem viděl na koncertu vážné hudby, jak se dvě holky držely během přestávky za ruce. To není vulgární? Děti se ve školce taky drží za ruce, když jdou po městě. To se lidé na sebe nemohou ani usmát,podívat se, dotknout se navzájem.? Někde jsme zanedbali citovou výchovu, ale hlavně, že jsme na tom materiálně lépe než před rokem 1989!!

Arne1

Co je to za nesmysl ? TO už dnes není normální ? Anebo učitelka jednoduše závidí ?

iceT

Držení se za ruce není sprosté ani vulgární, z holky to ještě k**** nedělá, co by to pak dělalo z chlapců, ale domnívám se, že do školy to nepatří.

agentpv

… asi záleží na školním řádu – směrnici té čí jiné školy a přístupu ředitele, učitelů. Určitě to není vulgární – škola by to měla buď zakázat a nebo nechat být.
Já jezdíval mnoho let na letní tábory a vím že se tam se občas dokonce veřejně „ocucávali“ i mladší děti než 14 let. Brali jsme to s humorem a nadhledem, i když jsme se občas obávali aby nám někdo na táboře neotěhotněl. (nikdy se nestalo)

Říkali jsme si: raději veřejně za světla než než tajně za stanem, v noci …

Pepa25

Adélko, voď se za ruku s kým chceš. To další si nech, až ti bude 15 a také mimo školu. A neschovávej se za maminku.

autacek

Vulgární může být spíš mluva, než vodění se za ruce, no a kurva, ta by musela chodit za peníze s více kunčofty. Vulgární, či nemravné by též bylo, kdyby opička spapala banánek někde na veřejnosti.

Mít kluka asi taky nebude ten správný výraz, pokud jsou jen kamarádi a nespí spolu. V opačném případě je to případ pro OSPOD, tam už by ale měla dát vědět paní učitelka.

Hlada

Spíš, než rozebírání slova vulgární, by bylo lepší dcerce vysvětlit, že není možně se vždy a všude chovat tak, jak ji napadne a že celý život bude muset respektovat nějakou autoritu. Jestliže její nadřízená považuje její chování za vulgární, nesmí se tak chovat a basta.

Dochy

Myslím si, že držení se za ruku (když vynecháme školkové procházky) je běžný a nezávadný projev náklonnosti. Pokud je to ten nejzávažnější problém, který je v té škole třeba řešit tak super. Po tom co někdo učitelce vysvětlí co znamená slovo „vulgární“ bych tam mohl dovést své děti.

Reezo

Otázka je, jestli ty informace co máte o své dceři jsou naprosto správné? Nechci na nic poukazovat nebo obviňovat, ale děti lžou dost čast. Obzvlášť pokud jde o choulostivou věc, případně si ji mohou přikreslit, aby nebyli ve špatném světle.

Klidně už mohli mít i sex, ale jen o tom nevíte. Každopádně bez důkazů nemohou jen tak roznášet klepy a pomluvy. Pokud by nebyli schopný to prokázat, tak bych zašel do školy, jestli mají důkazy. Bez důkazů bych je varoval, by to mohlo skončit u soudu.