mosoj

Je vnimání světa naším mozkem fikce, nebo realita ?

Nejlepší odpověď
Beer4Real

jak to všechno doopravdy je zjistíš až budeš na druhém břehu :)

Další odpovědi
anonym

Je-li náš život reálný, potom je to realita.

Ke škodě věci je, že na Odpovědích.cz si někteří lidé své působení pletou také s realitou. Tady je to fikce, nebo ještě přesněji řečeno „virtuální realita“.

anonym

Realita. Stojí za h*vno!

tomasstir325

Chci se dovědět, jak je vesmír velký, jestli existují i jiné vesmíry, jestli můžeme cestovat časem, jak funguje gravitace, atd.. To vše se podle mě dozvíme až v náručích samotného boha, kde si s ním budeme špitat jak to vlastně je.