Reganois

Je vítězství Kanady na hokejovém turnaji v Lotyšsku završením překvapivého vývoje šampionátu?

Kanada byla jednou bruslí venku, ale přesto to dotáhla až ke zlatu. Překvapení?

Nejlepší odpověď
AlfonzSP

Urcite je to poprve co budouci sampion prohral prvni tri matche za sebou. Dale je to poprve, co ma sampion 4 prohry na turnaji. Tyto rekordy vydrzi dlouhou dobu.

Další odpovědi
elkon

Žádné překvapení nevidím. Až na to, že se Němci dostali tak daleko.

zjentek

Ne. Vítězství javorového listí je v hokeji klasikou.

marci1

Je tomu tak. Kanadě se nedařilo, prohrávala a nakonec má zlatou. Překvapila, na rozdíl od jiných. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hapiky

AlfonzSP: Umožnily to nové pravidla, takže doba se počítá od data těchto pravidel.(2012).