Autista

Je vhodné pronést ke svému kamarádovi po svatbě, větu : ,,Rozluč se s polovinou svého majetku,, ?

Jen by mě to tak zajímalo jestli jsem neudělal něco špatně. (hypoteticky)

Hlasujte v anketě

Odpovědi
ivzez

Jiné - odpověď

Samozřejmě, že to není vhodné. Je to hloupé a urážlivé.

Navíc jste

  • jeho manželku označil za zlatokopku
  • na sebe prozradil, že toho o manželství ani majetku manželů moc nevíte

Je toho víc, ale nechce se mi všechno rozebírat.

zjentek

Ano

Jestli uzavřel nějakou předmanželskou, tak s tebou hypoteticky vypekl (;

marci1

Jiné - odpověď

Jestli to myšleno humorně, s úsměvem tak o.k. 🙂

Edison

Ne

To nejspíš udělal už před svatbou. A možná ne jen s polovinou.

anonym

Ne

On to samozřejmě pochopí jako žert, ale ona tě za to probodne pohledem a už s tebou nikdy nepromluví. Vhodné to není.

Frozen

Ano

FelloGamerYT

Ne

Pokud je to myšleno vtipem tak dobře..ale jinak to vhodné určitě není…

jsemjá

Ano