dust8

Je vhodné používat šampón ve sprše pokud je člověk holohlavý? Má to vůbec význam?

Odpovědi
Filip84

Co jsem se tak bavil s většinou chlapů, tak nemají zvláštní tekutý přípravek na mytí vlasů a zvláštní tekutý přípravek na mytí těla, arciť mají něco, jako vlasy (jako pochop: pokud máš vlasy kratší, než po lopatky, tak máš krátké vlasy, a jestli je máš dlouhé centimetr, nebo třicet centimetrů: máš krátké vlasy, já mám velice prostý svět! 😅).

Jaký by, potom, mělo smysl používat jiný tekutý přípravek ku mytí hlavy a jiný ku mytí těla, když na té hlavě nemáš vlasy? To jako ta hlava má jiné potní žlázy, nebo proč? Je to úplně zbytečné, ne?

Smyslem šampónu je umýt ty vlasy tak, krom toho, aby byly čisté 😅, protože když třeba takto zaprší, tak smrdí, jak bolavá noha, ony se takhle jako zapaří 😅😅, aby se co nejméně poškodily, a taky aby se, pokud možno, daly rozčesat. Ne, opravdu ku vlasů rozčesání nestačí šampón, to by mne asi jeblo, od toho je kondicionér, kterého spotřeba k šampónu je asi tak v poměru 4:1. Takže se vlasy umyjí, pak se na ně napatlá kondicionér, nechá se působit, nějakou tu minutu, pak se opláchnou, pak se znova napatlá kondicionér, a tento postup se opakuje 3–4×. Pak se pořádně opláchnou, a pak jdou, relativně dobře, rozčesat.

K čemu bys tuhle proceduru dělal, když žádný vlasy nemáš? 🤷🏽‍♀️🤦🏽‍♀️ Ars logica, mather philosophiae! 🤪

Rokio

Ano, ale šampón na tělo. Ne šampón na vlasy.

Tomadollar

Nepřijde mi to moc smysluplné, spíš bych si koupil leštidlo ať vypadám jako Bruce Willis. Ne, teď vážně, moc nechápu proč to používat když je to na něco co nemám.

zjentek

Příspěvek smazán administrátorem.