MITKEPEK

Je vhodné použít do telefonu Huawei P7-L10 paměťovou kartu o kapacitě 64 GB?

Dle popisu výrobce je možné užít paměťovou kartu o max. kapacitě 64 GB, ale prodejcem mi bylo sděleno, že karta o této kapacitě může dělat problémy a mám proto zvolit nižší kapacitu.. Je to pravda? Proč tedy případně výrobce uvádí kapacitu až uvedených 64 GB?

Odpovědi
wendyX

Ve specifikaci telefonu Huawei Ascend P7 ( s OS Android 4.4.2 a sestavením FW: P7-L10V100R001C0­0B116SP03 ) je ohledně paměťových karet uvedeno:

– paměťové karty: microSDHC (max. 32GB)

S největší pravděpodobností s kartou 64 GB tedy neuspějete (ta už patří do kategorie SDXC).