Avatar uživatele
zjentek

Je vhodné do Windows instalovat volitelné aktualizace?

Nikdy nevím, zda tento typ aktualizací je vůbec vhodné instalovat. Tak například nyní konkrétně aktualizace KB 5001391>>>htt­ps://support.mi­crosoft.com/cs-cz/topic/28-dubna-2021-kb5001391-buildy-opera%C4%8Dn%C3­%ADho-syst%C3%A9mu-19041–964-a-19042–964-preview-fc8959e2-f2a0–4223-b56b-0ad8d9b4f96c

Nikdy nevím, zda „vylepšení a opravy“ předčí „známé problémy v aktualizaci“, či naopak. Díky za vysvětlení.

(Poznámka: Elkon, nemusíš odpovídat, pokud nechceš. Jsem unaven. Jde o to, že zjentek taky dokáže psát/mluvit a neříct nic, když chce. To snad ale víme.)


Ááááááááááááá­áááááááááá, takže tady se nebude odpovídat vůbec (páníček má na své úrovni zjevně příliš vysoké slovo). OK… hokus pokus = NIKDO NEVÍ?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 1079 dny Sledovat Nahlásit



Otázka ještě nemá žádnou odpověď.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
zjentek

Elkon, rozhodně jsem v otázce NECHTĚL být osobní, bo to nemám zapotřebí, ale… Když nám někdo vstoupí do KAŽDÉ OTÁZKY a tam nám do ní nasere hromadu sraček, tak budeme dělat JAKO CO? Spoléhat se na admina, chudáka? Že MUSÍ MÍT oči všude a že se ještě nezbláznil? Heh? HEH? A navíc někteří vykukové a vyčíhla jsou ještě tak vychcaní, že na ně asi ani admin nemůže. Tím chci říct, že na světě žijí lidé, kteří vlastní blbost obrňují vysokou inteligencí, CHÁPEŠ?

před 1085 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek