Avatar uživatele
anonym

Je vhodné brát 10 měsíčního synka s sebou do velkého bazénu?

Dobrý den, mám synka, kterému je deset měsíců a strašně ráda bych s ním chodila na plavání kojenců.
Jenže ouha – jsme z malého města a žádná podobná aktivita se tu nekoná. Beru tedy dítě s sebou do velkého bazénu.
On si to hrozně užívá, ale já mám přesto strach -nemůžu mu tím nějak uškodit?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? shikanzen před 5460 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
iva29

Dobrý den,
myslím si, že je li dítě spokojené, je asi všechno v pořádku, ale popravdě – kdyby se mě
někdo zeptal, zda mu doporučuji vzít takto malé dítě  do veřejného bazénu, řekla bych ne.
Především jde o teplotu vody, u takto malých dětí se doporučuje min. teplota 29 stupňů, a jedná
se i o množství chlóru, které se provozovatelé speciálních dětských bazénků snaží držet na minimální hranici, kterou udává zákon.
Zaráží mě také, že vás do bazénu s takto malým děckem pustí, u nás v Hradci může jít „plavat“ dítko až od roka a myslím si, že je to i ve vyhlášce.
Poradím vám jednu věc – když už nemáte možnost jít se synkem na plavání „maláčů“, zkuste se podívat na tyto stránky www.ckjuklik.cz, jsou to pobyty pro rodiny s dětma právě spojené s plaváním. Bývá to tam moc fajn.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek