N

je v kočičích granulích něco nebezpečného pro 2 leté dítě? považuje je za pochoutku…

kočičí granule a dítě

Nejlepší odpověď
anonym

kočičí granule mohou obsahovat látky které dítěti můžou přivodit bolesti břicha,průjem,nechu­tenství,navíc není jistota že v granulích jsou skutečně pouze látky které jsou uvedené na obalu,určitě bych neriskovala

Další odpovědi
elektrikář

Moje vnoučata se do nich také pustila. Ptal jsem se veterináře občas to nevadí.Jsou zdravé pro kočičku i pro děti.Obsahují sušené maso,vitamíny, minerální látky sušené mléko. Jen to nesmí mít každý den k obědu.

Terryle

Taky bych se nebála. Jako malá jsem dokonce kočičí granule s oblibou a tajně degustovala a jeden druh byl tak neodolatelný, že jsem jich zlikvidovala víc než ta kočka… :o)Samozřejmě se mi po nich nic nestalo. Jediné, co mě napadá, je, že by si prcek mohl vylomit zub nebo tak něco na případném kousku kosti, který se do granulí teoreticky dostat může… ale jinak bych se nebála. Dítě by myslím nemělo vyrůstat „ve skleníku“ a na naprosto nezávadných ťipťop potravinkách, jinak bude přecitlivělé, alergické a ze všeho mu bude špatně…

Miroslavst

Z toho bych strach neměl, dokonce kontrola nezávadnosti je větší než u lidských konzerv.