dust8

Je v dnešní době nějak samozřejmé, že holky berou antikoncepci až do chvíle, než si sami řeknou, že nyní je čas?

Nejlepší odpověď
iceT

Samozřejmostí by mělo být i to, že muži budou automaticky používat kondom, přece jen si užívají obě strany a nechápu, proč by tedy ochrana měla být jen na zodpovědnosti ze strany ženy.

Další odpovědi
Sameotazky

Ne.

Lgee

Ano, ale určitě to není 1000% nic není 100% max. 99.99%

paul1

Hodně znalostí o tom nemám, ale myslím, že ano. Zevšeobecňovat ale nelze.

osratykolik

Nejdříve je třeba pochopit, že spolehlivost antikoncepce není 100% ochrana před početím. Skutečná účinnost je v rozmezí 95–99 % (podle druhu antikoncepce) při pravidelném a správném uživání což většina holek nesplňuje. Běžné je vynechání tabletky jednou či vícekrát v průběhu měsíce, nedodržování intervalů mezi dvěma pilulkami, nepochopení vlivu alkoholu nebo toho, že některé léky mohou interferovat s hormony.

da ny

V dnešní době vůbec není samozřejmé, že holky berou HA antikoncepci!!!!
Je to pro jejich zdraví velmi škodlivé a nebezpečné.
Chlapi by měli používat kondomy: Už jen pro své zdraví (zdraví svých budoucích partnerek a dětí). Také proto, aby se nedostali, do nepříjemné situace (nežádané početí), kdy se žena sama rozhodne, bez jeho vědomí.
Když si řeknou, že je čas ;D

led

Dnes na rozdiel od minulosti je prirodzené, keď sa pri styku použije „ochrana pred počatím“.

Dochy

Ne, není samozřejmé polykat pilulky. Pokud se s tím začne brzo, podle všeho hrozí komplikace: Tělo se „nenaučí“ řídit si cyklus tak jak má.