jirka F

Týká se vás nějaká činnost, která vám nejde a nikdy nepůjde?

U mě jsou to zejména zahradnické vazby(vůbec mě nejdou)…

Je u vás nějaká činnost která vám nejde a nikdy nepůjde?

Nejlepší odpověď
Kepler

Pro mně byl vždycky problém, když jsem musel vzít do ruky jehlu a nit, i kdyby šlo jen o přišití knoflíku.

Další odpovědi
Edison

Cokoli v kuchyni, pokud nejde o opravy vybavení. Z toho se nepustím jen do plynu.

dudu

Hra na hudební nástroje.

marci1

Týká, nejsem Ferda mravenec. 🙂

hapiky

Úklid je činnost, kterou nemusím, neumím a zřejmě mě nikdy nepůjde.. Jinak mě jde téměř vše. Mimo svůj obor dokáži úspěšně udělat vše, co je potřeba při stavbě či opravě rodinného domu a jeho okolí. Nejnověji odvodnění. Elektrika při revizi bez jediné chyby, pouze v jednom místě jsem nedodržel barvu vodiče, jelikož mě originální došla. Výměna byla opravena za půl hodiny.
V mládí jsem si ušil dvě košile, jelikož jsem sehnal výbornou látku(ta se nekupovala, ta se sháněla). Padla při tom jedna stará košile, ale pro ty nové to stálo za to.

Kelt

Jakákoliv práce doma – kutilství, opravy a pod. Poličky a závěsy jsem navrtral křivo, skříň jsem postavil obráceně. Dal jsem sice světla do bytu a svedu akorát vyměnit žárovku. Ale udělati si pořádek, uklidit, vysát a podobně, to ne.

briketka10

Nejde mi mytí oken ve výškách – mám závratě, zednické práce – na to jsou muži, vrtání do dlaždiček – " — ", jízda autem – atd. atd. atd. cokoliv s elektřinou, ale žárovku si sama vyměnit umím i zahradu si posekám s jednou přeseknutým kabelem :)), ale někdo si nenaladí ani televizi a nezapojí přístroj podle návodu
to já jo. Do něčeho se pustím po hlavě, něco dopadne něco ne :))

Michálek1245

Jako celkově mi nejdou takové ty ženské věci jako šití, praní a žehlení. Na druhou stranu nejsem přeborník ani v kutilství, ale to mě aspoň baví. Hlavně když mi od https://www.ku­tilmarket.cz/ přijdou kutilské potřeby a nové nářadí, což patří mezi moje velké koníčky. Respektive to, že můžu něco plánovat a prostě trávit čas ve svojí vybavené dílně. 😉

Edison

Keplere, ono to jde s tim námořnickym hákem místo ruky celkem blbě, viď. 😉

led

To nie je hákom miesto ruky, ale Kepler je zvyknutý pozerať do diaľav cez ďalekohľad a úrišívanie je mikroskopická záležitosť. Keby tak planéty, alebo hviezdy prišívať na oblohu, to je už niečo pre Keplera